• Napkin Sleeve Torebki na sztućce Airlaid

  • Parametry
  • Etui na sztućce - Napkin Sleeve - 300 szt

Przedmiotem sprzedaży jest opakowanie zawierające 300 sztuk etui wykonanego ze specjalnie złożonej serwetki "Napkin Sleeve" w kolorze białym z banderolką.

Materiał typu "Airlaid" to przypominająca w użytkowaniu i dotyku serwetkę z bawełny mieszanka papieru i lateksu. Super chłonna i wytrzymała!!!

  • To wyjątkowo elegancki produkt

Specyfikacja

Wymiary etui: 20 × 7 cm

Gramatura papieru: 120 g/m2 - najwyższa jakość papieru na rynku!

Druk banderolki: 4/0 – jednostronny w pełnym kolorze

Rodzaj i wielkość serwetki: Airlaid, 40 x 40 cm (przed złożeniem)

Ilość sztuk w kartonie: 300 szt.

 

* Sztućce przedstawiane na zdjęciach produktu nie są zawarte w zestawie.

  • Etui na sztućce - Napkin Sleeve - 300 szt.

Elegancka dekoracja stołu a wśród niej sztuka prezentacji sztućców już od wielu lat pełni kluczową rolę w wystroju wnętrz restauracji. Stół i jego najbliższe otoczenie to jak uczy nas doświadczenie jeden z ważniejszych elementów aranżacji wnętrza restauracji czy sali bankietowej.

Nie tylko podnosi ona prestiż miejsca ale buduje też pozytywną atmosferę podczas oczekiwania na posiłek, spożywania posiłku bądź innego spotkania przy stole. Coraz częściej obok kwiatowych bukietów, tiulu czy klasycznych serwetników na stołach lokali gastronomicznych używane są także atrakcyjne wizualnie etui na sztućce.

Ważnym i docenionym zwłaszcza ostatnio przez branżę HoReCa aspektem naszego produktu jest też higiena zapewniona dzięki podaniu sztućców w torebce z jednorazową serwetką pakowaną maszynowo w higienicznych warunkach. Zastosowanie tego rodzaju torebek/etui w zestawie z serwetką spotykamy też często w plenerze, podczas imprez obsługiwanych przez catering gdzie doskonale wspomagają wydawanie posiłków.