• Serwetki na sztućce

  • Parametry

Używanie serwetek na sztućce to świetna okazja do urozmaicenia stołu

Odpowiadasz za wyposażenie restauracji lub innego obiektu gastronomicznego? A może zajmujesz się profesjonalnym przygotowywaniem przyjęć okolicznościowych? Jeżeli utożsamiasz się choć z jednym ze wskazanych scenariuszy, koniecznie sięgnij po serwetki na sztućce. To szybki i prosty sposób, który pozwoli Ci na wyczarowanie eleganckiej oprawy stołu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór takich akcesoriów. Jako producent papierowych torebek na sztućce z serwetką dostarczymy Ci wiele inspiracji w tej kategorii!

Spersonalizowane torebki papierowe na serwetki na sztućce to subtelna forma reklamy

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zainwestować w nienachalne działania promocyjne, wykorzystaj siłę personalizacji torebek papierowych, w których znajduje się też serwetka na sztućce. Wybrane modele z naszej oferty mogą być oznakowane wskazanym przez Ciebie znakiem firmowym. Z pewnością wywołasz w ten sposób pozytywne wrażenie wśród gości. Podczas pobytu w restauracji i rozpakowaniu zawartości takiego zestawu będą mieć sporo czasu na zapoznanie się z jego zawartością. Warto wykorzystać ten czas oczekiwania na to, aby utrwalić np. znak firmowy w świadomości odbiorców. To wszystko zasługa nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu jesteśmy w stanie samodzielnie realizować przyjęte zamówienia od A do Z. Jeżeli nie chcesz bazować na gotowych wzorach, z chęcią przygotujemy dla Ciebie takie spersonalizowane torebki z serwetką.

Serwetki na sztućce ułatwia przygotowanie stołu na każdą okazję

Jeśli chcesz usprawnić przygotowywanie stołów i sprawić, aby oprawa każdego przyjęcia była wyjątkowa, koniecznie sięgnij po serwetki na sztućce z naszej oferty. Dzięki nim zdecydowanie przyspieszysz cały proces ozdabiania stołu i nadania mu eleganckiego charakteru. Warto też wspomnieć, że korzystając z oferty TomPak możesz liczyć na to, że sięgasz po produkty, które powstały w zrównoważony sposób. Do produkcji takich serwetek wykorzystujemy jedynie papier pochodzący z ekologicznych upraw posiadających sygnaturę FSC. Pozwala na to pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym poszanowaniu lasów.

Automatyzacja, higiena i doświadczenie to walory firmy TomPak

TomPak to rodzinne przedsiębiorstwo, którego historia sięga 2008 roku. Od początku zaopatrywaliśmy firmy z Unii Europejskiej, a z czasem rozszerzyliśmy nasz zakres działania także o rodzimy rynek. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a sztućce i serwetki są pakowane bez kontaktu z osobą co powoduje, że cały proces przebiega niezwykle higienicznie. Wysoki stopień automatyzacji przyspiesza też realizację zamówień.

Pozyskane na przestrzeni lat współprace wyposażyły nas w wiedzę dotyczącą tego, czego oczekują nasi odbiorcy. Dzięki temu możemy dopasowywać ofertę do zmieniających się tendencji rynkowych i potrzeb naszych klientów. Jeżeli zatem oczekujesz najwyższej jakości, przystępnych cen, ekologicznych produktów i możliwości personalizacji, jesteś w dobrym miejscu! Z chęcią przygotujemy dla Ciebie ofertę i na życzenie dostarczymy próbki. Wszystko po to, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru spośród dostępnych możliwości.