• Serwetki ekologiczne

  • Parametry

Najwyższej jakości serwetki ekologiczne

Bez wątpienia każdy właściciel punktu gastronomicznego wie, jak ważna jest dbałość o szczegóły i akcesoria dostępne dla klientów. Wśród licznych elementów nie może zabraknąć oczywiście serwetek. W naszej ofercie przygotowaliśmy szereg propozycji, które z powadzeniem będziesz mógł wykorzystać w swoim lokalu. Wśród nich znajdują się wysokiej jakości serwetki ekologiczne, które nie tylko zapewnią odpowiednią higienę, ale również podkreślą wyjątkowy design projektowanego przez ciebie miejsca.

Serwetka ekologiczna – sposób, aby zadbać o środowisko

Dlaczego w naszej ofercie warto zwrócić na serwetki ekologiczne? Jako wiodący producent akcesoriów do prezentacji sztućców i obsługi gastronomicznej stawiamy zarówno na jakość, jak i dbałość o środowisko. Serwetka ekologiczna to produkt wykonany w 100% z ponownie wykorzystanego papieru. Pozwala to na jego ponowne wykorzystanie poprzez zastosowanie recyklingu. Doskonale wiemy, jak istotna jest dbałość o środowisko i naszą planetę, dlatego wśród asortymentu, jaki proponujemy warto zwrócić uwagę właśnie na eco serwetki.

Niezwykle higieniczne serwetki ekologiczne

Serwetki wykorzystywane w restauracjach i innych punktach gastronomicznych, to akcesoria, które służą do owinięcia sztućców, wytarcia przez klienta dłoni lub ust, co za tym idzie, wykorzystywane są do kontaktu z żywnością i ciałem. To właśnie dlatego niezwykle istotne jest dla nas, aby podczas produkcji serwetki ekologiczne nie miały bezpośredniego kontaktu z osobami trzecimi. Rozwiązanie, na które postawiliśmy, to pełna automatyzacja procesu produkcyjnego począwszy od wykonania serwetki, poprzez ich sortowanie, aż do momentu zapakowania w foliowe zgrzewy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierając nasz asortyment, stawiasz na pełną higienę i czystość.

Papierowa serwetka ekologiczna do twojego punktu usługowego

Tworząc ofertę akcesoriów do sztućców i punktów gastronomicznych, stawiamy na różnorodność i dopasowanie do potrzeb konsumenta. Bogata kolorystyka serwetek ekologicznych umożliwia dopasowanie ich do aranżacji wnętrza restauracji bądź motywu przewodniego przygotowywanego przyjęcia. Serwetka ekologiczna, którą znalazłeś, nie spełnia twoich oczekiwań? Skontaktuj się z nami, a postaramy się przygotować dla ciebie najlepszą ofertę.

Serwetki ekologiczne od TomPak

Nasza firma stawia na maksymalne zadowolenie klienta. To właśnie dlatego staramy się, aby złożone zamówienie trafiło pod wskazany adres tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapoznaj się z pełną ofertą akcesoriów do prezentacji sztućców i zadbaj o swój lokal.