Doskonale wiemy, że organizowanie przyjęcia związane jest z wieloma przygotowaniami. Większość wydarzeń posiada w swoim programie także czas na posiłek — warto zadbać o to, aby także tutaj dodatki i akcesoria spełniły wszystkie oczekiwania gości. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo opakowania na sztućce, które doskonale sprawdzą się na każdy rodzaj organizowanej imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych etui, pośród których z pewnością znajdą Państwo model, spełniający wszystkie Państwa oczekiwania.

Nasze opakowania na sztućce


Wśród bogatego asortymentu, jaki proponujemy w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo modele dopasowane do charakteru każdego przyjęcia. Przygotowaliśmy zarówno opakowania na sztućce, które doskonale sprawdzą się w restauracjach lub innego rodzajach lokalach gastronomicznych, jak i etui, które z powodzeniem można wykorzystać na różnego rodzaju wydarzenia takie jak komunie, chrzciny czy nawet targi, konferencje i inne wydarzenia biznesowe. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zarówno gładkie modele w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, jak i torebki w kilku motywach do wyboru, które z łatwością można dopasować do charakteru i stylistyki każdego przyjęcia. Wychodząc naprzeciw oczekiwań najbardziej wymagających klientów, proponujemy także możliwość wykonania własnego projektu graficznego wraz z logo — dzięki temu opakowanie na sztućce będzie w pełni spersonalizowane. Tak przygotowane etui pozwoli zadbać nie tylko o komfort gości przyjęcia, ale przede wszystkim o elegancką prezencję stołu, która jest szczególnie ważna w przypadku większych i bardziej oficjalnych wydarzeń.

Niezależnie od wyboru, nasze opakowania na sztućce powstają z najwyższej jakości papieru o gramaturze 120 g/m2. Jest to najwyższa jakość papieru dostępnego na rynku, dlatego nasze produkty z pewnością zachwycą nie tylko estetyką, ale także trwałością. Do każdego etui dołączona jest również serwetka. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych etui i życzymy udanych zakupów!