Doskonale wiemy, jak ważnym elementem każdego przyjęcia jest odpowiednio udekorowany stół. Właśnie dlatego w naszej ofercie proponujemy papierowe torebki na sztućce, które mogą Państwo dopasować do kolorystyki oraz charakteru organizowanego przez siebie wydarzenia. Proponujemy bowiem bardzo szeroki wybór modeli, które doskonale sprawdzą się zarówno na wesela czy chrzciny, jak i bardziej biznesowe wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych etui, pośród których z pewnością znajdą Państwo rozwiązanie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Torebki na sztućce w naszej ofercie

Przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór papierowych dekoracji, które pozwolą zapewnić estetykę oraz funkcjonalność każdego stołu. Wiemy, że odpowiednio dobrane dodatki doskonale podkreślają charakter wydarzenia, dlatego proponujemy modele gładkie oraz torebki na sztućce we wzory w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru. Dzięki temu z naszej oferty mogą skorzystać zarówno firmy zajmujące się cateringiem, restauracje czy firmy eventowe, jak i prywatni klienci samodzielnie organizujący swoje przyjęcie.

W ofercie znajdą Państwo zarówno gładkie torebki papierowe na sztućce w kolorze champagne, czarnym, zielonym, białym, niebieskim czy pomarańczowym, jak i wzorzyste opakowania w ozdobne pasy, napisy lub inne motywy. Dzięki temu z łatwością mogą Państwo dopasować rodzaj dekoracji do kolorystyki swojego przyjęcia lub lokalu. Dostępne są również zarówno modele otwarte, jak i te wyposażone w dodatkowe zamknięcie. Co więcej, możliwe jest także wykonanie spersonalizowanego nadruku w formie dowolnej grafiki lub napisu.

Wszystkie nasze torebki na sztućce powstają z papieru o gramaturze 120 g/m2, będącą najwyższej jakości gatunkiem papieru dostępnym na rynku. Dzięki temu nasze opakowania wyglądają niezwykle estetycznie i są w pełni trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych papierowych etui, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.